top of page

Etsy Tedarik Sistemimiz

Etsy tarafında sizlerin minimum sürede en hazır şekilde satıcı olmanızı sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan atölyeler eşliğinde sizlere özel olacak şekilde üretim sağlıyoruz. Bu ürünlerin fotoğraf ve fashion video çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında mağazanızı kuruyoruz ve ürünlerimizi listelemeye başlıyoruz. Kargo planlarınızı ve anlaşmalarınızı gerçekleştiriyoruz. Mağazanızı satışa hazır bir hale getirip sizlere teslim ediyoruz. Mağazanız satışa açıldıktan sonra yönetim ve destek ekibimiz ile birlikte ilerliyor ve hızlı bir şekilde pazar yerine hakim oluyoruz.

Amacımız kendimiz satış yaparken satış yapmak isteyen her bir yatırımcıya tedarikçi olmak ve Etsy tarafında sizlerinde hızlı bir şekilde reaksiyon almanızı sağlamaktır. Kendi satış operasyonumuzu ise sizlere hizmet olarak verip Etsy'de sizinde konumlanmanızı sağlıyoruz. Mağazanıza gelen siparişleri aynı gün üretiyor, paketliyor ve kargo şirketine teslim ediyoruz. Siz mağaza yönetimini sağlıyorsunuz biz ise sipariş sonrası üretim desteği sunuyoruz. Bu sayede stoksuz bir şekilde ticaret yapabiliyorsunuz. 

Etsy Nasıl Bir Pazar Yeri?

Etsy, temelde işçiliği yüksek olan ve el emeği olarak nitelendirdiğimiz ürünlerin sunulduğu nitelikli bir pazar yeridir...

Etsy'de Ne Satabiliriz?

Etsy'de en çok satılan ürünler; takı, aksesuar

kıyafet ve ev dekorasyonu gibi parçalardır.

Bu ürünler eşsiz ve el emeği olan parçalar olduğu için müşteri kitlesi tarafından daha çok ilgi görüyor...

Etsy'de Potansiyel Var mı?

Etsy uluslararası bir platform olarak karşımıza çıktığı için ulaştığımız kitle de her geçen gün artarak devam etmekte. Bu platform artık tüm dünyada yaygın olarak kullanılmakta ve satış potansiyeli olan her ürün satılabilmekte...

Ürünleri Nasıl Bulabiliriz?

Eğer üretim gücünüz varsa Etsy'de ürün kategorinizin analizini yaparak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ama hayır üretim gücü yok diyorsanız dört yıldır tam zamanlı olarak çalışan ekibimizle size takı ve deri kategorisinde ürün tedariği sağlamaktayız...  

Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?

Öncelikle ne satacağımıza karar vermeli, ürünün satış potansiyelini araştırmalıyız. Satacağımız ürünün fotoğraflandırmasını Etsy'nin istediği şekilde yapmalı ve mutlaka videolandırmalıyız.

Etsy'de Arama Sonuçlarını En Çok Ne
Etkiler?

Ürün başlığı ve etiket etkileyecektir. Ancak mağazanıza güven verecek olan mağaza kapak fotoğrafı. logosu ve hakkında kısmında yaptığınız açıklamanızdır.

Etsy'de tekrarlayan satış yapmanın püf nokrası nedir?

Müşteriyi memnun edebilmek ve ilgisini çekebilmek adına kupon kodlar minik hediyeler estetikli düzgün bir paketleme ve kişiye özel notlar ekleyebiliriz. Bu şekilde müşteriyi tekrar bizden alışveriş yapması için teşvik edebiliriz.

Etsy’de başkasının fotoğrafı kullanılır mı?

Kesinlikle kullanılmamalıdır. Mağazamızın güvenirliği açısından sarsıcı, aynı zamanda Etsy bunu fark ettiği takdirde büyük risklerle karşılaşabiliriz. Fotoğraflar tamamen özgün ve kişiye ait olmalıdır.

 Fotoğraflar nasıl olmalı?

Örneğin bir kırlent veya kilim satıyoruz. O kırlentin veya kilimin dokusunun fotoğraftan veya videodan dokusunu ve materyalini müşteriye tamamen hissettirmeliyiz.

Her bir anahtar kelime sizi müşterinize daha çok yakınlaştıran ve pazar yerinde satışlarınızı

arttırmayı sağlayan bir araçtır. Müşteriler satın alımlarında birden fazla yol seçtiğinden

müşterinin seçebileceği her yola yani

anahtar kelimelerine dikkat etmelisiniz...

Keyword'ün Önemi Nedir?

YOUTUBE

bottom of page