top of page

Sosyal Medya Kurulumu Ve Yönetimi

Markanızı adım adım ileriye taşımak için sosyal medya yönetimi ve içerikleri oldukça önemlidir. Uzman ekibimizle ve size hazırladığımız özel tekliflerle sizde markanızı doğru hedef kitleye ulaştırabilirsiniz. Etsy'de hayal ettiğiniz ticaretin daha sağlıklı ilerlemesi için sosyal medya hesaplarının sağlıklı yönetimine ihtiyaç duyarız. Etsy Pinterest, Instagram ve Facebook üzerinden gelen reklam trafiğini sever. Ayrıca Google Ads ile doğru hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hizmetimiz sayesinde işletmenize ait hesaplarınızın reklam amacı ile profesyonel kullanımını sağlamaktayız. Instagram, Facebook, Linkedln, Pinterest, Twitter gibi birçok sosyal medya ağları üzerinden işletme hesapları açılarak işletmenizin ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlıyoruz. 

Strateji Oluşturma

Markanızı ileriye taşıyacak, size fayda sağlayacak doğru stratejiyi belirleyip, uyguluyoruz. Hedef kitleniz tarafından fark edilmenizi sağlayıp, aranızdaki güven ilişkisini oluşturuyoruz. Marka bilinirliğiniz doğru bir sosyal medya yönetimiyle birlikte gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

İçerik Planlama

İçerik planlamada yapılması gereken görevler ise şunlardır;

  • İçerik oluşturma standartlarını belirleyerek, içerik hazırlayan tüm ekibi bu standartlara uyması için takip etmek,

  • İçerik hazırlanma aşamasında araştırmalar yaparak öneride bulunmak,

  • Hedef kitleyi belirlemek,

  • İçeriklerin hangi platformda ve hangi zaman diliminde sunulacağını planlamak,

  • Planları uygulamaya geçirmek,

  • Dijital kanallar için arama motoru optimizasyonunu sağlamak,

  • İçeriklerin stratejiye uyumu konusunda raporlama ve analiz yapmak,

  • İçerik hazırlama konusunda trendleri takip ederek pazarlama stratejisini desteklemektir.

Görsel Tasarım

Sosyal medyada insanların çoğu içerikten önce görsele bakmaktadır. Başarılı bir görsel markanızın büyük destekçisi olacaktır. İçerik planlaması yapılmasının ardından medya görselleriniz oluşturulmaktadır. Oluşturulan görseller markanızın bilinirliği ile ürünü ön plana çıkaracak biçimdedir. Bizde sizin markanıza uygun tasarım oluşturmaktayız. Göze hitap eden ilgi çekici tasarımlarla sosyal medyanızı büyütmekteyiz.

Harekete Geçirme

Sosyal medya yönetimi için kullanıcıyı harekete geçirici planlamalar yapmak önemlidir. Çekilişler, soru sormak gibi durumlar kullanıcının dikkatini çekecek içerikler hazırlamak gibi önemli noktaların içerik planlamasında ve görsel içerik oluşturmasından daha önem arz etmektedir.

bottom of page