top of page

Web Sitesi Kurulumu

Bir web sitesinin, SEO standartlarına uygun hazırlanması hedefe ve başarıya ulaşmanızda büyük kolaylık sağlayacaktır. Etsy satış operasyonu ve Etsy ürün tedarik hizmetlerimiz dışında  Web Sitesi Kurulumu hizmeti vermekteyiz. Arama motorları yönergelerine göre web siteleri oluşturuyoruz. Site içi SEO ayarları kusursuz bir şekilde yapılmış internet sitesine sahip olmak artık bizimle çok daha kolay..

Domain

Şirket veya kişisel web siteniz, sizin isteklerinize uygun bir alan adı almaktayız.

Site Kurulumu

Bir web sitesi için ilk göze çarpan şey tasarımıdır. Web sitenize giren her ziyaretçi, ilk olarak tasarımınızla ilgilenilir. Bizde sitenizin tasarımına oldukça önem veriyoruz. Bu süreçte sizlerin istek, arzu, ve görüşlerinizi dikkate alıyoruz ve diğer bütün konularda fikir birliği ile çalışıyoruz. Uzman ekibimizle web sitenizi listelerin üst sıralarına taşıyacak biçimde şekillendiriyoruz.

Mağaza Kurulumu

E-ticaret sitenizin olmazsa olmazlarından mağazanızı kuruyoruz. Bu noktada hem tasarım hem de işlevselliğe önem vererek ilerlemekteyiz. Ürünlerinizin doğru alıcılara ulaşması güzel bir mağazadan geçer. Bizde o mağazanızı uzman ekibimizle birlikte tasarlıyoruz.

Gelişmiş SEO Ayarları

Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir. Bizde bu  noktada profesyonel bir SEO hizmeti sunuyoruz. Böylelikle web sitenizin üst sıralarda çıkmasını ve daha çok kişiye ulaşmasında destek veriyoruz.

SSL Sertifikası

Web sitenizin olmazsa olmaz güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyoruz. Google’ın güvenli internet kullanımını teşvik etmek amacıyla geliştirdiği algoritmalar sonucunda, internet sitelerinin Google arama sonuçlarında yükselmesini sağlamaktadır. Mesajların şifrelenmesi, kullanıcıların kart ve diğer tüm bilgilerinin güvenli tutulmasın yardımcı olmaktayız.

Arama Motorlarına Kayıt

Web Sitenizi arama motorlarına kaydediyoruz. Böylelikle sitenizdeki var olan konu başlıkları, yazılar ve diğer birçok şey için benzer arama yapan kişilerin karşısına sitenizin çıkmasını sağlıyoruz.

bottom of page