top of page

Satış Operasyonu Hizmeti

Merhaba,

Etsy mağazalarınızın satışlarını artırıyoruz!Etsy mağazanızda ürünlerinizin ön plana çıkartabilmek adına uyguladığımız satış operasyonunu sizlere hizmet olarak sunmak için buradayız.

 Giveaway

 Organik gerçek kişilere mağazanızdan sipariş oluşturarak ürünlerinizin ön plana çıkmasını sağlıyoruz.Pinterest ve Google Trafik : Pinterest ve Google trafik hizmeti ile ürünlerinizin ilgi gördüğünü algoritmaya tanıtıp Giveaway ile dönüşüm oranlarınızı yukarı çekiyoruz. 

Black Seo

Black Hot Seo ile ürünlerinizin Google üzerinde liste başına çıkmasını sağlıyoruz.
1000 Organik Gerçek kişilerden Favori : 4000 kişilik giveaway grubumuza kayıtlı olan kişiler mağaza profilinize girerek ürünlerinizi favorilerine ekler ve mağazanızda 2 dakika zaman harcar. Bu sayede algoritmaya ürünlerinizin ilgi gördüğünü gösteririz. 

Mesaj Yönetimi

Mağazalarınızın sadece mesaj yönetimini yaparak iade oranlarınızı düşürüyor satışlarınızı ise artırıyoruz.
 

Mağaza Kurulumu Amerika

Mağaza konumlarınızı ve kargolarınızın Amerika üzerinden hareket etmesini sağlıyoruz. Türkiye’den gönderilen kargolarınızın Tüketici tarafından Amerika’dan dağıtıldığını gösterebiliyoruz. Bunun için Amerika’da bir ara depo kullanıyoruz. Amerika konum olan mağazalar her zaman satış yapma ihtimali daha yüksektir.Bu hizmet operasyonumuz ile mağazalarınızın hızlı bir şekilde büyümesini sağlıyoruz
 

Dış Trafik:

Pinterest'te anlaşmalı olduğumuz sayfalarla listelemelerinizi pinleterek mağazaya site dışından organik hesaplar ile trafik hizmeti sağlıyoruz

Bu hizmet operasyonumuz ile mağazalarınızın hızlı bir şekilde büyümesini sağlıyoruz. Satış odaklı çalışma gerçekleştiriyoruz.

Satış Operasyonumuzu Bu Video'da Bulabilirsiniz

bottom of page